Home

влошавам се общителен Wrap mironov jalgpall Понякога лесно Отказ

Märtsis tehti algust talenditreeningutega - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Märtsis tehti algust talenditreeningutega - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Naiste meistriliiga pakub nädalavahetusel põnevaid vastasseise | Jalgpall |  ERR
Naiste meistriliiga pakub nädalavahetusel põnevaid vastasseise | Jalgpall | ERR

Teisipäeval koguneb U19 koondis - Uudised

Värskelt Kaljuga lepingu teinud mängumees aitas klubi võidule | Jalgpall |  ERR
Värskelt Kaljuga lepingu teinud mängumees aitas klubi võidule | Jalgpall | ERR

JALKA (detsember 2011) by Jalka - Issuu

Tüdrukute U15 koondise kogunemisel osaleb mängijaid 15 klubist - Uudised

Levadia teenis raske võidu Sillamäe üle - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Flora purustas võimsa lõpuga Paide - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Flora purustas võimsa lõpuga Paide - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Vaprus võõrustab Meistriliigas ühendnaiskonda - Uudised

Jalka (oktoober 2020) by Jalka - Issuu

Pärnu JK Vaprus naiskond - Posts | Facebook

Eesti Jalgpalli Liit

Vatla jalgpallur Trinity Õismets lõi meistrisarjas värava - Läänlane.ee

Kahe väravaga taga olnud Paide pääses penaltite abil veerandfinaali |  Jalgpall | ERR
Kahe väravaga taga olnud Paide pääses penaltite abil veerandfinaali | Jalgpall | ERR

NML 9. voor: Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 0:7 (19.06.2021) Ruslan  Mironov intervjuu | OneFootball
NML 9. voor: Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 0:7 (19.06.2021) Ruslan Mironov intervjuu | OneFootball

Vapruse naiskond tunnistati maakonna suurimaks üllatajaks - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Vapruse naiskond tunnistati maakonna suurimaks üllatajaks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Koondise koosseis

Mängija
Mängija

Esmakordselt finaali jõudnud Vaprus kohtub seitsmendat karikat jahtiva  Floraga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Esmakordselt finaali jõudnud Vaprus kohtub seitsmendat karikat jahtiva Floraga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Mulgid sakutasid võõrsil Eesti meistrit - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Mulgid sakutasid võõrsil Eesti meistrit - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Neidude U17 koondis jahib valikturniiril kohta kõrgeimas tugevusgrupis -  Uudised
Neidude U17 koondis jahib valikturniiril kohta kõrgeimas tugevusgrupis - Uudised

Jalgpalli noortekoondis koguneb uue peatreeneri käe all | Jalgpall | ERR

TVMK kaotas jalgpalli meistriliigas teise mängu järjest - Eesti Päevaleht

U19 koondise kogunemisele kutsuti mängijad kümnest klubist - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
U19 koondise kogunemisele kutsuti mängijad kümnest klubist - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Meistriliiga 2. - Uudised

JK Vändra Vaprus - Příspěvky | Facebook

Nädalavahetus jalgpallis: Flora ja Kalju võitsid, Trans kaotas Levadiale -  Delfi Sport
Nädalavahetus jalgpallis: Flora ja Kalju võitsid, Trans kaotas Levadiale - Delfi Sport